Meetings op locatie

Het bijzondere van groepsbijeenkomsten is dat er een overeenkomstig verlangen is van mensen, om in de waarheid van het leven neer te dalen. Wat je zal merken tijdens het samenzijn is de kracht van de gezamenlijke intentie naar verbondenheid. De timing waarbij mensen bij elkaar komen is uniek om juist hun gedeelde vibratie te verhogen. 

Tijdens de vraag en antwoordt sessies hebben vragen van anderen en 'vice versa' een belangrijke waarde. Het is de start van de healing van ons individuele verhaal, waarmee we ons geïdentificeerd hebben.

Het is mijn vreugde om velen te inspireren en te begeleiden naar de kunst van het Zijn. ~Milo

 

Milo biedt naast de retraites ook meetings in huiselijke kring of een andere omgeving bij u op locatie. De sessies duren tussen de 2 à 2,5 uur.  De bijdrage is € 33 per persoon. ( excl reiskosten, met een minimum van 6 deelnemers) 

 

Hoe kunnen je van dienst zijn?

Laat het ons weten en stuur een bericht.